U bent een anonieme bezoeker. Klik hier om in te loggen.

Maak kennis met HBX

Van verkoper tot aan magazijnmedewerker, HBX staat bekend om zijn informele en persoonlijke sfeer.
Zie hieronder een overzicht van de verkopers welke werkzaam bij ons zijn:

Algemeen Directeur

Cees de Mooij
Deco@hbxdeco.com

Adjunct Directeur

Wietse Olijve
W.olijve@hbxdeco.com


Verkoop binnendienst

Liesbeth Beekhuis
L.beekhuis@hbxdeco.com

Geertje Smits
G.smits@hbxdeco.com

Jannet Vonk
J.vonk@hbxdeco.com

Lianne Roodenburg
L.roodenburg@hbxdeco.com

Arjan Schuitemaker
A.schuitemaker@hbxdeco.com


Verkoop buitendienst

Cees Ravensbergen
C.ravensbergen@hbxdeco.com

John Damen
J.damen@hbxdeco.com

Hans Schwaneberg
H.schwaneberg@hbxdeco.com

Henk Lenders
H.lenders@hbxdeco.com

Frans Winkelman
F.winkelman@hbxdeco.com

Ineke Leusink
I.leusink@hbxdeco.com


 

Jan Aartman
J.aartman@hbxdeco.com

Menno Hamstra
M.hamstra@hbxdeco.com